Katılımcı Görüşleri

Hanife ARATOĞLU  – Bilgisayar Öğretmeni

Aldığım SEO eğitimiyle, arama motorlarında hedef kelimede ilk sıralarda çıkabilmeyi öğrendim. Site yapımı aşamasında gerek sonrasında dikkat edilmesi gereken noktaları anladım. Bu rekabet ortamında, insanların en azından kendi sitesinin SEO çalışmalarını yürütebilecek düzeyde bilinçlenmesi ve kendimi daha da geliştirebilmek amacıyla SEO eğitimi aldım. Bu SEO eğitimini bana veren Emrah Bey’e ilgisinden, bilgisinden ve yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim

FİKRET ÖZTÜRK  – Web Tasarımcı ve Seo Danışmanı

Aldığım SEO eğitimiyle, Arama Motoru Optimizasyonuna uygun web sayfaları oluşturmaktayım. Bu eğitimden sonra her türlü web sayfasının SEO analinizi yapabildiğim gibi, atıl durumdaki bir web sayfasını SEO kurallarına göre düzenleyerek, rakip diğer web sayfalarıyla da yarıştırabilmekteyim. Aldığım kurs her yönüyle doyurucu, eğitici, bilgilendirici, SEO Uzmanlığı ya da Danışmanlığı için temel, altın değerinde bir eğitimdir. Bu eğitimi bana sunan sayın hocam Emrah Bey’e çok teşekkür ederim.

EYLÜL GÜRASLAN  – Code5 Yazılım Sosyal Medya Uzmanı

Almış olduğum Google SEO eğitimiyle daha etkin uygulamalar sunmaktayım. Hazırlamış olduğum içeriklerden web sitesi analizlerine kadar sistemli bir çalışma yapabilmekteyim. Öğrenilmiş her bilgiyi test ederek ve sonuçlarını görebileceğim bir eğitim oldu. Hem teorik hemde pratik uygulamalarla akılda kalıcı bir eğitim. SEO eğitimi tamamlansa dahi destek alabilir sorularınızı sorabilirsiniz. Ben hocamdan da aldığım eğitimden de çok memnunum. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Yandex.Metrica