WordPress Sitenize SEO Yapmanın Faydaları

WordPress, en iyi içerik yönetim sistemi olmasa bile, konu SEO’ya geldiğinde en iyisi. WordPress sitenizde SEO konusunda zaman harcamanız size zaman kaybı olarak görünebilir, ancak kesinlikle değil. Bu makalede anlatıldığı şekilde en iyi uygulamalarla sitenizi optimize etmeni;, sıralamanızı yükseltmenize, daha fazla takipçiye sahip olmanıza ve genel olarak web sitenizin daha iyi olmasına yardımcı olacaktır.

WordPress SEO hakkında bütüne yönelik bir bakış açımız olduğu için, yani iyi bir SEO çalışmasının tüm çevrimiçi pazarlama ve halkla ilişkiler çalışmalarınızda etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini düşünmemiz sebebiyle, birçok konu var.

WordPress SEO için mevcut eklentilerin birçoğunun yerini alacak olan yoast tarafından yayınlanmış wordpress seo eklentisi tavsiye ediyorum. Bu eklenti güçlü olduğunu kanıtladı ve şu anda SearchEngineLandThe Next Web ve Mashable gibi sitelerde dahi kullanılıyor. Bu Wordpress SEO eklentisi kararlıdır ve kullanılmaya hazırdır. Eğer All In One SEO ya da Ultimate SEO gibi başka bir SEO eklentisi kullanıyorsanız ve ücretsiz, son derece güçlü bu kharika eklentiye geçiş yapmanızı dilerim. Sitemizde de kullandığımızdan dolayı gönül rahatlığıyla kullanmanızı öneriyorum. Eklenti kullanımı oldukça kolay.

Eğer henüz bir SEO eklentisi kullanmıyorsanız, WordPress SEO eklentisi yükleyin ve kullanmaya başlayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica